Hatchi

Hatchi Free na Android 3.0

Zaopiekuj się małym stworkiem i patrz, jak rośnie

Zalety

  • Wciągająca
  • Dużo funkcji i wewnętrzne gry

Wady

  • Nie każdemu przypadnie do gustu stylistyka

Dobry
7

Hatchi to darmowa gra na Android. Zadaniem gracza jest opieka nad sympatycznym stworkiem. Gra bardzo przypomina inny popularny tytuł – Pou. Różni się jednak podejściem do tematu, które jest bardziej retro i ożywia wspomnienia z dzieciństwa.

Swego czasu Tamagochi było szczytem elektronicznej rozrywki. Hatchi przypomina tamte czasy. Ta darmowa gra na Android to reinkarnacja tamtej koncepcji.

Głównym zadaniem użytkownika w grze Hatchi jest zaspakajanie potrzeb wirtualnej postaci. Możemy to zrobić poprzez jej karmienie, dbanie o jej higienę, rozwój intelektualny, aktywność, energię i szczęście. Każdy z tych wskaźników osiągamy wykonując określone zadania. Na przykład, możemy nakarmić stworka jednym z 7 posiłków do wyboru. Poza tym Hatchi oferuje 6 wewnętrznych mini-gier, jak na przykład kółko i krzyżyk. Czytając stworkowi podnosimy jego szczęście i intelekt.

W Hatchi znajdziemy również kilka innych interesujących funkcji. Wśród nich możliwość podzielenia się grą przez serwisy społecznościowe, odwiedzanie innych lokalizacji, przeglądanie statystyk stworka i tym podobne.

Jeżeli chodzi o nawigację, to twórcy gry Hatchi zadbali o prostotę. Wszystkie podstawowe funkcje znajdują się u samego dołu w postaci specjalnych przycisków. Wybór jednego z nich przywołuje specjalne menu z konkretnymi aktywnościami. U góry znajdują się najważniejsze parametry naszego stworka.

Grafika w Hatchi to osobny rozdział. Twórcy aplikacji zdecydowali się na powrót do przeszłości. Gra wygląda jak produkcja z lat 90tych. Nie znaczy to, że gra nie jest dopracowana, wręcz przeciwnie, wszystkie elementy pasują do siebie idealnie. Również efekty dźwiękowe przypominają te znane z pierwszych konsol lub elektronicznych zabawek.

Gra Hatchi na Android to dobrze przygotowany klon Tamagochi.
Jeżeli lubicie Pou, to również ta gierka przypadnie Wam do gustu.

Hatchi

Download

Hatchi Free na Android 3.0

Opinie użytkowników o Hatchi